четвер, 16 лютого 2017 р.

БіБлІоВеЧіРкА

День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається
14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, в Україні це свято почали святкувати в 90-х роках.
Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?
З приводу цього існує чимало красивих легенд. Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу вінчав римських легіонерів із їхніми коханими.
Кохання існує, кохання вічне, і займає головне місце у житті людини. Саме з такої нагоди 14 лютого 2017 року в Шепетівській центральній районній бібліотеці відбулась бібліовечірка до Дня закоханих.
Ведучі пройшлися сторінками історії походження свята , та ознайомили учнів НВК №2 зі святкуванням в країнах Європи.
Учні пригадували народні прислів’я та приказки, легенди про кохання та бувальщини пов’язані з Днем Святого Валентина . Старшокласники з захопленням приймали участь в конкурсах. Серед яких : «Подарую букет коханій» та «Намалюй портрет коханого» , а ще запитання – відповіді . Саме цей номер дуже сподобався юним читатачам , вони так захопились , що просили продовження . Ніхто не пішов без подаруночка – сердечка з побажаннями та кульки – сердечка, учні отримали як заохочувальний приз.
"Якщо ви каміння - будьте магнітом, якщо ви рослина - будьте мімозою, якщо ви людина - будьте коханням."- такими словами Віктора Гюго ведучі закінчили вечірку.

Немає коментарів:

Дописати коментар