пʼятниця, 13 травня 2016 р.

Моє майбутнє – Україна європейська

12 травня 2016 року у Шепетівській районній бібліотеці відбулося перше засідання Європейського клубу « Моє майбутнє – Україна європейська».
Разом із членами клубу всі запрошені студенти Шепетівського аграрного технікуму поринули у європейський світ, світ взаєморозуміння , любові та достатку.

Завідуюча відділом обслуговування  Зінаїда Романюк ,ознайомила всіх присутніх  із історією створення Європейського Союзу його культурою та традиціями. Волонтер американського Корпусу Миру Марек Томашевскі, запросив присутніх студентів до співпраці та провів урок розмовної англійської.
Викладач польської мови, Наталія Хоришко ознайомила учасників заходу з планом роботи безкоштовних курсів англійської та польської мов,  а також  поділилась планами на майбутнє.
Директор бібліотеки Людмила Везюк ознайомила членів клубу та гостей з проектом, «Все про Європу», який виграла наша бібліотека,  пунктом Європейської інформації, що працює у бібліотеці та послугами, які надає цей пункт.
Ще довго тривала дискусія, студенти ділились своїми знаннями та враженнями, і закінчився захід домовленістю про співпрацю .

Ця подія набуває особливого значення  для членів громад  Шепетівщини у час, коли наш народ відстоює свою незалежність та європейський вибір.

Немає коментарів:

Дописати коментар